Tasarım & Mühendislik

FARHYM’İN ARAÇ İÇİ: ÜST DÜZEY TASARIM & ÜST DÜZEY MÜHENDİSLİK

Biz bunu, değer zincirindeki esas teşkil eden halkaları somut olarak Farhym’de tek elden çözerek gerçekleştirmekteyiz. Böylece ürün tasarımcılarımız ve mühendislerimiz müşterilerimize özel ve ekonomik çözümler sunmakta ve proje uygulaması esnasında esnek kalabilmektedir. Tasarımdan konstrüksiyona ve prototip üretimine kadar en modern CAD ve simülasyon yazılımlarıyla tüm süreç adımları güvenilir ve tek elden olacak şekilde gerçekleştirilmektedir. Bu şekilde, mevcut araç tasarımına uyum içinde entegre edilmiş, en yüksek talep düzeylerini ve materyal uyumluluğunu da yerine getiren bir araç içi oluşturulabilmektedir.

 

ARACA EN UYGUN ENTEGRASYON İÇİN PATENTLENMİŞ KONSEPTLER

Patentlenmiş çözümlerle montaj sürelerini kısaltıyoruz ve son kullanıcı için bakımı az gerektiren araçlar üretiyoruz. Araçları ve konstrüksiyonları tanımamız ve anlamamız sayesinde, mekanın en verimli kullanımını ve araç içi ile şasisi ara bağlantı parçalarının en iyi uyumunu sağlayan, araçlara en uygun geliştirilmiş ürünler üretiyoruz.

 

Ayrıca sağlamlık ve ses düzeyi iyileştirmesi gibi kritik faktörlerin optimizasyonunu sağlamayı destekliyoruz. Sinerji etkilerini kullanın, deneyimizden istifade edin ve bizimle birlikte araçlarınızın güvenliğini, fonksiyonelliğini ve konforunu arttırın.