İnovasyon

Araç İçini Daha İleriye Taşımak

Elde etmek istediğiniz hedeflere uygun çözümler sunmak için Farhym portföyü sürekli olarak genişletilmektedir.

Bu sayede müşterilerimiz, teknolojinin mevcut durumuna uygun çözümler sunduğumuzdan emin olabilirler. Hem pazarın en yeni teknolojik gelişmelerini uyguluyor hem de gelecekte önem kazanacak alanlarda kendi inovasyon programlarımızı gerçekleştiriyoruz.

Örneğin, akıllı ve ağ bağlantısına sahip araçlar gibi birçok alanda ögelerimizin yer alabileceği sayısız olanak bulunmaktadır. Bu sayede yolculara daha yüksek fonksiyonellik ve konfor sunuyoruz.

 

Elektro-Mobilite

Yarının hareketliliği için çözümler

Farhym, tanınmış, Fraunhofer Ulaşım ve Altyapı Sistemleri Enstitüsü ve yenilikçi ve dünya çapında lider partnerlerle ile işbirliği içerisinde, e-Otobüs alanında ve aynı anda elektrikli otobüslerin hem toplam verimliliğini arttırıcı hem de güvenliği ve konforu sağlayan toplam çözümler üretmektedir.

İklim ve kaynakların korunması amacıyla, zamana uygun konfor ve en üst düzey güvenliği olası kılan, enerji verimliliği ve çevreye duyarlılığı yüksek olan hareketlilik sağlanmalıdır. Bu hedef ile e-Otobüs alanında, güçlü partnerler ile, sürdürülebilir sistem çözümleri ve ayrıca işletmecilere yeni ekonomik olanaklar sunmaktayız, amacımız e-Otobüslerin verimli olarak hatlarda kullanılabilirliğini sağlamak

e-Otobüs alanı için Farhym, yolcu havalandırmasını kapsayan CELLOFOAM-Yan Duvar Kaloriferini yenilikçi, alan olarak sınırlandırıcı ve farklı aydınlatma alanlarına havalandırmayı yönlendiren ve gerekli iklimlendirmeyi yöneten yan duvar ve tavan kaplama konseptine dahil etmiştir. Araç içine aynı mesafede dağılan havalandırma bölümleri, otobüste rahat bir ortam iklimlendirmesinin oluşturacak şekilde yönetilmektedir. Entegre RGB Aydınlatması desteği ile yolcu en uygun ısı dereceli alana yönlendirilmektedir. Sistemin kendisi yeni, enlemesine bölünmüş ve ergonomik olarak uygun düzenlenmiş ve böylece bakımı kolay kapaklarla gerçekleştirilmektedir.

Ancak Internet of Things’de tutulan tekil sistem verilerinin ortak çalışması, bunların işlenmesi ve ayrıca münferit sistemlerin backup yapısının kurulması, araç içi iklimlendirmenin yolcunun gerekliliklerine en verimli şekilde cevap vermesini sağlamaktadır.

 

Bu, yolcu konforunun arttırılması, aynı anda da enerji kullanımının azaltılması anlamına gelmektedir. Farhym tutma demiri sistemi de, ağırlığı optimize edilmiş alüminyum profillerden ve plastik ara bağlantılardan oluşan, yolcunun hem konforunu hem de güvenliğini sağlamaktadır: Mükemmel bir haptik ve entegre durma/acil durum düğmesi dahil.

e-Otobüs alanındaki deneyimlerimiz ve geliştirdiğimiz çözümlerimiz ile elektrikli hareketliliğin araç içi tasarımı alanında öncüyüz ve müşterilerimizin bu pazar öncülüğümüzden avantaj sağlayabilmesi bizi mutlu etmektedir.

Anasayfa eBus-Cluster